Balogh Géza az Interton Egyetemen bemutatja, hogyan válik a tanulás felejthetetlen élménnyé!
2025. november 13-án kerül megrendezésre az Interton Egyetem – AVolúció. A rendezvény középpontjában az AV-technológia látványos fejlődése áll, és az, hogyan alakítja át az élményt a modern audiovizuális megoldások ereje.
Balogh Géza, az Interton Group ügyvezető igazgatója előadóként vesz részt a rendezvényen, előadásának címe: „Élménytan – Tudás, ami megmarad”.
Ebben az inspiráló előadásban bemutatja:
Az idei Interton Egyetem középpontjában az AV-technológia látványos fejlődése áll, és az, hogyan alakítja át az élményt a modern audiovizuális megoldások ereje.
Az élménytannal kapcsolatos előadás arra világít rá, miként válik a technikai megoldásból érzelmeket kiváltó, maradandó élmény – különösen, ha az események egy sokdimenziós, immerzív térben zajlanak.
A második előadás a hangzásvilág területére fókuszál, és kiemelt figyelmet kap az immerzív terek hangosítása, ahol a cél már nem csupán az, hogy a hang eljusson mindenkihez, hanem hogy minden hallgató egyedi, térbeli élményt kapjon.
Ezután a jövő egy különleges szeglete tárul fel: a holográfia aktuális helyzete és lehetőségei. Az előadás választ ad arra, hol tart ma a háromdimenziós megjelenítés, és milyen irányokban bontakozhat ki a következő években.
Ezt követően a hardver- és szoftvertrendek bemutatása feltárja, hogyan fejlődött az AV-vezérlés az egyszerű kapcsolóktól a hálózatba kötött, intelligens rendszerekig.
A nap zárásaként a látványvilág szerelmeseit egy különleges előadással várjuk, amely a nagykoncertek vizuáltechnikájának kulisszatitkaiba enged betekintést.
2025. NOVEMBER 13.
Helyszín: Rubin Wellness & Conference Hotel (1118 Budapest, Dayka Gábor u. 3.)
A rendezvényen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!
További részletek...
2025. október 7. 08:56